.

Bose SoundSport во Уво Слушалки за Apple Уреди - Жичен Енергија (Зелена)

Bose SoundSport во Уво Слушалки за Apple Уреди - Жичен Енергија (Зелена)

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Длабоко, јасен звук подобрен од страна на ексклузивни Tri Port технологија за остри издигнувања и природно-труба падови.Комерцијален Остане Слушаат совети, во три големини, се придржува до вашето уво е форма да остане удобно место во текот на целиот ден.Пот - и времето-отпорни; дизајнира, развива и тестирани за траен квалитет и трајност.Внатрешно микрофон и далечински управувач за лесно префрлување помеѓу повици и музика со изберете модели на i Phone.Соодветна заштитна за носење вклучени.Bose Sound Sport внатрешно-уво слушалки за Спорт i Phone · i Pod · i Pad со соодветните далечински и микрофон Енергија Зелена Sound Sport ОДНОСНО IP EGR вистински национален.

Параметри на производот