.

Едем е Избор Пилатес Прстен - Отпор на Телото Тонирање Магичен Круг - Моќ Опрема да Sculpt Силни Раце, Внатрешниот и Надворешниот Бутовите, да се Развие Силна Јадро, ја П

Едем е Избор Пилатес Прстен - Отпор на Телото Тонирање Магичен Круг - Моќ Опрема да Sculpt Силни Раце, Внатрешниот

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Флексибилен, трајни и здрав fiberglass материјал овозможува тоа да го издржат било ниво на отпор ќе се применуваат за него во вашата вежба routine At Едем е Изборот ние сме сите за вашата фитнес успех.

Параметри на производот