.

Цртан филм Лавра Кученце Куче Унисекс Дом Салата Вреќа Вреќа Спорт Drawstring Ранец, Торба за Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Цртан филм Лавра Кученце Куче Унисекс Дом Салата Вреќа Вреќа Спорт Drawstring Ранец, Торба за Фитнес, Шопинг

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : 16* 14inch (H * W), Погодна за двете возрасни и деца, и може да се прилагоди на должината на рамо, рака.Висок Квалитет на Материјалите : Ова drawstring ранец направени од полиестер ткаенини и има добра отпорност на триење.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, момчиња и девојки.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Карактеристики : Материјал : polyester Dimensions : 16 * 14 инчи (H * W)Сезона : Сите Seasons Gender : Unisex Closure : Drawstring Delivery содржина : 1 x Drawstring Bag Features : капацитетот на ранец може да ги исполни сите дневни потреби и може да се смести во секојдневните предмети, како што се i Pad, книги и моќ банка.Нашите drawstring ранец е многу мала тежина, можете лесно може да го носи тоа и да ја направат стилски.Дополнителни внатре во џеб за чување на мали објекти.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Моден : ранец користи контрастни стил кој е комбинација на класична, популарна и модерни елементи во една.

Параметри на производот