.

6-Pack Оригинални Bodysuits

6-Pack Оригинални Bodysuits

DEN 358.80

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Пакет од 5. Tagless за детето удобност.Прилепува на дното за лесно да ги промени. 100% памук.Машина перат.Се Сретне Оригиналниот Bodysuit.Направена до совршенство со проширување со рамената и слатка мала отпечатоци, сите завиткани во нашата babysoft памук ребро.

Параметри на производот