.

CHENSQ Отвори мачка Тоалет со Лопата, полу-Затворени, Силна и Пренослив

CHENSQ Отвори мачка Тоалет со Лопата, полу-Затворени, Силна и Пренослив

DEN 1587.36

Тековен
Во магацинот.

Широк штекер спречува отпадот од потопуваат на послужавник.На послужавник со висока граница спречува ѓубре и урина од кои се расфрлани од фиоката.Со рабови, хаубата или клапи кога се отвори.Лесно да се чисти.Гаранција : Ако наидат на проблеми или не се задоволни, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе обезбедиме најдобро решение, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 24 часа.производ description Trash лименки се многу важни за обичните мачка сопственици.Вашата мачка може да биде дома за најмалку прва година.Затоа, во оваа фаза, ќе треба мачка отпадоци и мачка отпадоци послужавник, и сите ракување по чистење на мачка измет ќе стане полесно.Се погледне за отпадоци погодни за вас и вашата мачка.Висок-квалитет ѓубре може да маска непријатните миризби и е лесно да се исчисти со ѓубре лопата.Можете да поставите ѓубре влошки или кеси во фах да им помогне на празни целата фах редовно.Бидете сигурни дека фах одговара на вашата мачка, тие може да се искачи во лесно.спецификација;Боја : розева, сина, кафе боја, вино црвено, сива, виолетова, green Size : 56*38*26cm Material : PP.

Параметри на производот