.

QOMOLANGMA 10PCS Празно Сублимација Реклама Капи Празно Безбол Капи преносот на Топлината Безбол Капи Шапка

QOMOLANGMA 10PCS Празно Сублимација Реклама Капи Празно Безбол Капи преносот на Топлината Безбол Капи Шапка

DEN 863.76

Тековен
Во магацинот.

Карактеристики : Материјал : Полиестер Тежина : 75g/еез Боја : Бела / Црна / Црвена / Беж / Портокал / Кафе / Кралска Сина Предложи Сублимација Време и Температура : 185℃,30 години Пакет : 10pcs / парцела Апликација : рекламата, капи се совршени производи за проширување на вашиот бизнис.Печати на враќање превозот етикета.Реклама капи можат да се отпечатат со вашиот имиџ преку сублимација технологија.Различни бои : нашите производи содржат различни бои, може да ги исполни вашите различни потреби за бои, така што ќе може да ги добијат и користат по волја, одговара според боја ви се допаѓа.Примена : caps може да се промотивни подароци, или компанија или училишта активности подароци, исто така, со извонредна слика да ја покаже својата силна личност.Опис : оглас капи можат да се отпечатат со вашиот имиџ преку сублимација технологија.На капа е прилагодлив за на рака.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тие можат да бидат промотивни подароци, или компанија или училишта активности подароци, исто така, со извонредна слика да ја покаже својата силна личност.На капа е прилагодлив за на рака.Печати на враќање превозот етикета.

Параметри на производот