.

Транспарентен Тип Лист Тока Litchi Текстура Држачот на СТП + TPU Случај со Картичка & Паричникот & Носителот & Фото Рамка за Галакси Забелешка 10+(Црна). (Боја : Зелена)

Транспарентен Тип Лист Тока Litchi Текстура Држачот на СТП + TPU Случај со Картичка & Паричникот & Носителот

DEN 1024.80

Тековен
Во магацинот.

Лист Тока Litchi Текстура Држачот на СТП + TPU Случај со Картичка & Паричникот & Носителот & Фото Рамка за Галакси Забелешка 10+(Црна). 1. Едноставно, удобно, лесно да се носат. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Функционална картичка отвори паричник, лесен за употреба. 5. Направени од високо квалитетен СТП, носат-отпорни, и издржливи. 6. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Параметри на производот