.

FGC wqm-нулта гравитација масажа стол, масажа столици со полно тело и регулируема облегалка, SL песна масажа стол со полно тело (Беж)

FGC wqm-нулта гравитација масажа стол, масажа столици со полно тело и регулируема облегалка, SL песна масажа

DEN 7199.76

Тековен
Во магацинот.

1. Ултра-долго SL масажа нумера, уживајте со полно работно тело удобно масажа, продолжување на масажа на изгледот, покрива целото тело. 2. На 8 D масажа раководител прави главата, рамената, грбот, половината, задникот, бутовите, телиња и нозете целото тело, мултифункционален масажа, повеќе опуштено и удобно. 3. Конфигурирање НА паметен чип систем да се направи масажа повеќе точни и направете ја вашата целото тело поудобно. 4. Нулта гравитација регулируема облегалка го прави вашето тело, како лесни како пердув и се враќа на твоето детство.Тоа може да биде поврзан со Bluetooth и може да се користи со полно работно тело орбитал масажа, која може ефикасно да се ублажи проблемот на несоница. 5. По-продажбата на услугата, строго се тестираат пред да замине на фабриката, ние обезбеди доживотна гаранција и бесплатна замена на делови.

Параметри на производот