.

Значи И Оригинални д-р-100-15 Единствен Излез Индустриски DIN Железнички Напојување 15V 6.5 НА 97W
Оценката:

Изолација на II Класа.Универзални AC влез / Целосен опсег.Инсталиран на DIN железнички Т35 / или 7.5 15 Погоде�

DEN 1708.80
MW Значи И CEN-100-20 20V 4.8 А 96W Единствен Излез LED Напојување со ПРЕСТАПНА
Оценката:

Постојан струја режим.IP66 дизајн.Погоден за сува, влага, и влажни локација.Погоден за LED осветлување и се �

DEN 345.60
4 Канал Конвертор Модул, Мултифункционален Bi Насочен Конвертор Модул Преносни Електронски Уреди Логика Ниво
Оценката:

На ниво конвертор е многу лесен за употреба.3 V до 5 V во исто време.3 V Големина : 2*1.67 во Тежина : 3g(прибл.Висо

DEN 204.96
НК НК Конвертор на Напон DC-DC Buck Автомобил Адаптер за Напојување 12V Micro USB
Оценката:

100 нови и квалитет.ефикасност : >96%.Сите епоксидни запечатени контејнери со водоотпорен покритие.Неизоли

DEN 239.76
Напон на Струја Конвертор, 0-5v на 4-20ma Конвертор Сигнал Конверзија Модул V/I Конвертор на Напон за Тековната
Оценката:

ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈАТекст 020m A, излез 05 V; излезна вредност, генерално, веќе е калибриран, и таму е potentiometer на

DEN 270.96
SM2150-15.0 HP Lenze AC Техника SCM Серија AC VFD IP20, 240 VAC Три Фаза на Текст, 240 VAC Излез, 42.0 Засилувачи
Оценката:

SM2150 Lenze AC Техника 15 HP (11 k W), 208240 V 3Ø текст SM2150 На компактно пакување и.SM2150 Lenze AC Техника 15 HP (11 k W), 208240 V 3Ø текс

DEN 2039.76
[PowerNex] Значи И LPF-90D-36 36V 2.5 90W Единствен Излез LED Префрлување Напојување со ПРЕСТАПНА
Оценката:

Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Погоден за сува, влага

DEN 2078.40
Конвертор на напон Модул Компатибилен со Мерцедес Бенц 2013 - 2018 C180 База W205 W257 W253 W213 W222 C300 E350
Оценката:

Таа потоа се насочува тековни на уредот или автомобил систем кој треба моќ, и тоа може да се изврши оваа �

DEN 952.32
SprintBooster SBFI0001S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
Оценката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 6233.04
5V 12V 24V DC Моќност Дистрибуција 18 ch PCB Одбор Терминал Блок за Префрлување на Напојување со Електрична
Оценката:

5 V 12 V 24 V DC моќност дистрибуција 18 ch PCB одбор терминал блок за префрлување на напојување со електрична ене

DEN 383.76
НИ во Виетнам/Јужна Кореја Патнички Адаптер Приклучок за САД/Универзал да Азија Тип E (C/F) & AC Power Приклучоци
Оценката:

) ако тоа не го имаат двојна напон опции.АЗИЈА Ако патуваат во близина на Азиските земји знаат дека на Ти

DEN 287.76
Newmind 2Pc 18V Литиум Батерија Заштита PCB Одбор за BL1830 BL1840 BL1850, Издржливи,можат да ги користат многу
Оценката:

* Модел : bl1830 bl1840 bl1850 bms PCB одбор Издржлив,може да се користи многу пати не ќе скршен додека батеријата мрт�

DEN 2239.20
1Pcs XL4015 5A Висока Моќност 75W DC-DC Прилагодливи Чекор Надолу Модул
Оценката:

способни за возење 5 A оптоварување со висока ефикасност, ниска бран и одлична линија и оптоварување рег�

DEN 192.00
12V24V Чекор-up 34V 1А-3А DC-DC Зголеми Напон Моќ Конвертор Модул Текст 10V-30V Излез 34V Константен Напон
Оценката:

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX122434102 W ; Влезен напон : DC 10 V30 V; Излезен напон : DC 34 V; Излезна стру�

DEN 842.40
1Pcs Нова Фреквенција Конвертор MC07B0055-5A3-4-00
Оценката:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 890.40
[Чиста синусен облик] BESTEK 200W Конвертор на Напон 220v да 110v, со КК 3.0 Порта Моќ Конвертор Адаптер Комбо
Оценката:

Првиот светски чиста синусен облик конвертор : конвертирате сите земји' Напон за да ни напон (110 V), ви ово�

DEN 1439.76
[Чиста Синусна Ниско ниво на Бучава ] BESTEK 150W Напон Конвертор Адаптер 240V да 110V, 6 Адаптер Конвертор
Оценката:

Стабилна AC Излез Бран : Bestek чиста синусен облик моќ конвертор обезбедува синусен облик излез, што е пове�

DEN 1439.76
12V(6-20V) да 13.8 V 1А-10A Регулирани DC Моќност Конвертор Текст 6-20V Излез Константен Напон 13.8 V Автоматски
Оценката:

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX062013.8138 W ; Влезен напон : DC 12 V( Широк влезниот напон : 6 V20 V); Излезе

DEN 815.76
AS440 AVR - Автоматски Регулатор на Напон - Точно Генерички Замена - 2 години Гаранција!
Оценката:

Тековната континуирано 4А (види забелешка 1).РЕГУЛАТИВА : + / 1.ПОД ФРЕКВЕНЦИЈА ЗАШТИТА Поставите точка : 94

DEN 803.76
1Pcs Користи Fujitsu Конвертор FVR0.75E11S-4 0.75 Kw
Оценката:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1089.60
4 Приклучете Multiport AC да DC Трансформатор претвора 120-277 Volt AC да 12/24 Volts DC - 25 Amp Max
Оценката:

4 Приклучете multiport AC да dc трансформатор претвора 120277 volt AC да 12 / 24 Volts dc 25 amp макс(24 volt).Овој конвертор вклуч�

DEN 368.40
watersouprty DC-DC 5 V до 12 V USB Конвертор се Зголеми Чекор До Моќ Модул Напон Оценка 5 W
Оценката:

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Електрични компоненти.Големина : 4.5*1.5 cm / 1.77"*0.59".Поради разлика

DEN 959.76
6FT AC Кабел за Кабелот за Bose SoundTouch 20 30 Серија III Безжична Музика Систем
Оценката:

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување 2 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должи

DEN 143.76
JINGMAIDA Префрлување Напојување 3000W AC-DC Конвертор Дигитален Дисплеј Тековната Напон Прилагодливи DC 0-12V/400V
Оценката:

Универзални AC на текст 110 / 220 V slected со switch,105°C излез capacitor,Висока ефикасност и ниска операција температур�

DEN 11519.76
Тајланд Туристички Приклучок Адаптер со Orei со Двојна USB - САД Текст + Пренапонска Заштита - Type O (U2U-18),
Оценката:

Штекер адаптер Тип О Plug работи во земји како Тајланд, тоа е новиот стандард, па некои хотели, или на мест�

DEN 479.76
TRACOPOWER - TDL 2-2422 - DC-DC Конвертор, 2 Н/П, 2W
Оценката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 822.72
Yustda 24V 5A Батерија Полнач за ActiveCare Медицински Каталина/Смел/Смел P22 / Medalist/Medalist 450 / Medalist
Оценката:

0 amp XLR батерија полнач компатибилен со многу мобилност скутери и моќ на инвалидски колички кои користат

DEN 1439.76
9Pcs K3498 2SK3498 To252 Dc-Dc Конвертор Реле Диск
Оценката:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 110.40
LIVISN DC-DC Конвертор Buck Чекор Надолу Модул 36V 24V 12V 9V (6V-40V) да 5V 3А Двојна USB Излез Автомобил Полнач
Оценката:

DCDC чекор надолу напон конвертор модул со фиксна напон излез.Onboard завртка терминали и DC 5.5 X2.1mm двојна моќн

DEN 172.80
Harilla USB 5v 1а Заштита Модул со Полнење Функција
Оценката:

Макс 8u A режим на струја.Полнење и празнење индикација.Внатрешно инсталиран полнење и празнење моќ MOS.Це�

DEN 244.80
watersouprty 3W Дигитални Моќ D Аудио Засилувач Одбор Засилувач Модул Нови DC 5V 2 Канали
Оценката:

Dualpanel жици, правилно решавање на crosstalk помеѓу земјата потенцијал рамнотежа и канал жици.Advanced Micro Devices, обе

DEN 1024.80
X-DREE AC 250V 10A ЕУ Патнички Адаптер Конвертор за АУ НИ велика БРИТАНИЈА Приклучок(AC напон 220V 10A UE Adaptador
Оценката:

Име на производ : Патување Приклучок Адаптер;Приклучок Тип : ЕУ 2 Pin на велика БРИТАНИЈА АУ НИ Штекер.Мате�

DEN 1586.40
SMAKN DC 5V 16 CH Ниско Ниво Активирањето на Реле Модул
Оценката:

Име на производ : Реле Модул;Реле Тип : SRD05 VDCSLВ Серпентина Напон : DC 5 V;Пол Број : 16 Канал.Вчитај : 10 A, AC 250 V / 12

DEN 780.00
1Pcs Сосема Нов ASSY78462-01-81545-01 Брза Испорака
Оценката:

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 17589.60
12W Количка за Соларен Панел, мала Тежина Преносни со USB Полначот Контролер
Оценката:

Мала тежина, количка.Се вклопува во повеќето автомобил на контролната табла.Со USb Контролер, Полнење бил

DEN 463.20