.

Bettomshin ABS Крути Пластични Тешко Цевка Круг Цевки 0.12OD x 19.69 Должина за Градина Аквариум Земјоделски Бела 12Pcs

Bettomshin ABS Крути Пластични Тешко Цевка Круг Цевки 0.12OD x 19.69 Должина за Градина Аквариум Земјоделски

DEN 361.20

Тековен
Во магацинот.

【Димензии】- Должина на : 0.5 m/19.69"; Надворешниот дијаметар : 3мм/0.12". 【Материјал】- Цевки е направен од висок квалитет на АБС материјал, лесни и флексибилни.Мазна внатрешност и надворешност која го спречува слоевита акумулација и овозможува лесен проток и црвенило. 【Предност】- Ова ABS Модел Цевки може да биде свиткана во секој агол, вие сакате да бидете во моделот ,по греење ,тоа може да биде форма засекогаш;Намалување на Модел Цевка должина сакате и лепак тоа со лепак. 【Апликација】- ABS цевки се однесува на индустриски и земјоделски, инженеринг, риба, земјоделството и други области, или лабораториски апликации за пренесување на течност и гас, како што се воздухот црево за риба тенкови и аквариум, езерца, затворен вода градина и други домашни намени. 【Одлична Услуга】- Нашата цел е да им обезбеди на потрошувачите со повеќе практични и издржливи црева.Било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Bettomshin ABS Пластика Tube Specification Material : ABSColor : White Length : 0.5 m/19.69"Надворешниот дијаметар : 3мм/0.12"Пакет Содржина 12 x ABS Пластика Tube Description1.Таа има добра електрична изолација и пламен retardancy;2.Добра стабилност, нема реакција на силна киселина, силен алкално, oxidant, намалување агент;3.Таа има добра затегнувачка, виткање, compressive и отпорност.Notes1.Ве молиме погледнете на сликата и изберете вистинскиот тип пред својата цел;2.Ако имате било какви прашања,pls слободно контактирајте со нас во секое време ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот