.

Raz Увозот ноќта на Вештерките Оркестарот - Елегантна Црна Мачка Флорални ги Собереш 24inch 8pc Сет

Raz Увозот ноќта на Вештерките Оркестарот - Елегантна Црна Мачка Флорални ги Собереш 24inch 8pc Сет

DEN 1198.80

Тековен
Во магацинот.

Ноќта На Вештерките Оркестарот.Црна Мачка Флорални Спреј 8pc Сет.Styrofoam и сјајот изградба.Мачките : 7.25" x 4.25" Матични : 23" високи прибл.Raz Увозот.ПРЕДМЕТ : ноќ на Вештерките Оркестарот - Црна Мачка Флорални Спреј 8pc ДЕТАЛИ : Styrofoam изградба со сјајот заврши.Види слика за детали.ГОЛЕМИНА : Мачки : 7.25" x 4.25" Матични : 23" високи прибл.MFR : Raz Увозот.

Параметри на производот