.

34 Бул Пешадија Поделба SSI Гравирани 5 Унца Пиво Може да Дегустатор Стакло

34 Бул Пешадија Поделба SSI Гравирани 5 Унца Пиво Може да Дегустатор Стакло

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Рачно Изработени. 5 мл Може да Стакло.Висок Квалитет На Стакло.Хемиски Гравирани Со Рака.Не ќе се Фаќа-Off или Исчезнат.Ова е една убава 5oz стакло, облик и големина за да личи на пиво може да.Тоа е рака гравирани со љубов и грижа.Висок квалитет на стакло и уникатен дизајн ја прави оваа голема за лична употреба или како специјален подарок!.

Параметри на производот