.

AOOTF Задната Табличка Заградата Рамка Компатибилна со BMW 1 до 6 Серија Планината Ознака за Носител со Plug-in Проширување Ореви & Карбонски Влакна Лиценца Рамка и Плоча о?

AOOTF Задната Табличка Заградата Рамка Компатибилна со BMW 1 до 6 Серија Планината Ознака за Носител со Plug-in

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Само погодна за вградување на 2 дупки во задната табличка на BMW автомобили.ШТРАКААТ-ДОКАЗ.Ова BMW автомобил Карбонски Влакна метал лиценца плоча рамка е дизајниран да не ги блокира регистрација на ознаки во сите четири агли во повеќето држави. ★【СОЛИДНА BMW ТАБЛИЧКА ПЛАНИНАТА+РАМКА】 : табличка планината заградата е фабрика OE дизајн, кој го заменува оригиналната стари или скршени назнака на носителот.Нашите СП дизајн лиценца рамка ознака не само што се заштитува, но, исто така, го одликува вашата чинија.Нашите Предниот Браник Забавува Кука Табличка 5 години гаранција, било какви прашања, безусловна наплата или слободна замена. Еден Карбонски Влакна Стил Табличка Рамка (Алуминиум табличка рамка),3.Заштедете повеќе од 60% од вашите пари!ФАБРИКАТА OE ДИЗАЈН - Бидете Сигурни дека Имате (OE) Дел Број : 51187160607 или 511882380615 Fitment : Одговара за BMW 1/2/3/4/5/6/M Серија, X1 X3 X4 Х5 X6 I3 Z4, Мини Купер, Cooper S, Clubman. ★【БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ!】 : Ако сте незадоволни со трајни задните лиценца носителот заграда или модерен СП шема табличка рамка за било која причина, ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена ★ Aootf Бренд ВРВЕН КВАЛИТЕТ BMW Задната Табличка Заградата Рамка ★ Ние Гарантираме Задоволство Со 100% Доживотна Гаранција за Парите Назад. Еден задната табличка база на планината заградата за BMW СЕРИЈА 1 2 СЕРИЈА 3 СЕРИЈА,2.Бидете сигурни дека имате OE дел број 51187160607 или 51188238061.Јаглерод испечатени на површината има ист ефект со вистински карбонски влакна лиценца рамка ознака, за инсталација и декорација на BMW модел задната табличка.

Параметри на производот