.

Томи Bahama 5-Позиција Класичен Се Постават Рамен Виткање Ранец Плажа Стол

Томи Bahama 5-Позиција Класичен Се Постават Рамен Виткање Ранец Плажа Стол

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

На полулегнал плажа стол прилагодува на 5 позиции, вклучувајќи лежеше рамна положба за сите-во текот тен.СТИСНЕТЕ-СЛОБОДНО СЕДИШТЕ КОРЕКЦИЈА : 5-позиција за лесно прилагодување recline опции.Отворете Димензии : 23" x 25.Земете релаксација и комфор со вас во движење со Томи Bahama 5-Позиција Класичен се Постават Рамен Ранец Виткање Плажа Стол.Лесно да се носат 6-8 лименки каде и да одите!И двете се лесни за пристап и одлична за одржување на книга или ужина.Тежи само 7,5 кг.УНИКАТНИ И ФУНКЦИОНАЛНИ : Карактеристики крпа лента на грбот на плажа стол и изолирани чаша носителот, па можете да уживате целиот ден за релаксација.На contoured дрвени потпирачи за раце се обезбеди максимална лактот и надлактицата удобност и се снабдени со морски одделение слој за да се спречи гребење и отпорност кон секој ден времето елементи.Седиште Висина : 8" off земјата Максимална тежина капацитет : 250 кг.ИНДИВИДУАЛИЗИРА ПЛАЖА СТОЛ : Лесно се прилагодува на 5 седишта позиции, вклучувајќи лежеше рамен опција, обезбедување на вас со кориснички седишта и релаксација.Вклучува седиштето страна мрежа џеб да ги чувате мали предмети како телефон, во автомобил, копчињата и паричник.Оваа Томи Bahama полулегнал ранец виткање плажа стол е совршен за на плажа или на базен.Тоа е се направени од издржлив, брз-сува ткаенина и има лесен, рѓа-доказ алуминиумска рамка.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : Вклучува мрежа pocuh се наоѓа на страната на стол за да ги зачувувате вашите клучеви, телефон, и паричник.Прикачен шише настроената додава практичноста и функционалноста на овој преклопен плажа стол.

Параметри на производот