.

01 02 015 Smart Надразнување Мачка Играчка, Мачка Играчка за домашно Милениче Мачка Мачката Фаќање Играчка Мачка Плочата Играчка Автоматско Ротирање Електрични Мачка Иг

01 02 015 Smart Надразнување Мачка Играчка, Мачка Играчка за домашно Милениче Мачка Мачката Фаќање Играчка Мачка

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Таа има три функции на подобрување на интелигенција, остварување сила и подобрување на здравјето.Направени од високо квалитетен материјал, квалитетни и издржливи.Постојат четири анти-пропадна влошки на дното за да се спречи играчка од движење.Постојат три дупки за помош на глувчето да се скрие за да се направи повеќе интересно.Постојат четири начини за да изберете од која може да се прилагоди на глувчето стапката и ротација на владата.Функција : 1. Таа има три функции на подобрување на интелигенција, остварување сила и подобрување на здравјето.2. Постојат четири начини за да изберете од која може да се прилагоди на глувчето стапката и ротација на владата.3. Постојат четири анти-пропадна влошки на дното за да се спречи играчка од движење.4. Постојат три дупки за помош на глувчето да се скрие за да се направи повеќе интересно.5. Направени од високо квалитетен материјал, квалитетни и издржливи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мачка Плочата Toy Material : Plastic Color : Бела Производ Големина : Прибл. 32x32x7 cm/ 12.5x12.5x2.7 in Suitable за Пет Тип : Мачка, etc Function : За мачка да се игра with Battery(не се вклучени) : 3 х АА Батерија Пакет Листата : 1x Мачка Плочата Toy Note : 1. Ќе треба да се купи 3 х АА батерија и да ги инсталирате пред да го користите. 2. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cat Turntable Toy
Material:
Plastic
Color:
White
Product Size:
Approx. 32x32x7 cm/ 12.5x12.5x2.7 inSuitable for Pet Type
Package List:
1x Cat Turntable Toy :
1. You need to buy 3 x AA battery and install them before using. :
2. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :