.

DIY Јаже Threader Клип, Метал Drawstring Threader, Еластична Кабелот Јаже Threader, Threader Авто-заклучување Носи Јаже за DIY Крстот Бод за Шиење Ткаење Провира Алатка (10pcs)

DIY Јаже Threader Клип, Метал Drawstring Threader, Еластична Кабелот Јаже Threader, Threader Авто-заклучување

DEN 219.60

Тековен
Во магацинот.

【Лесно да се носат】 : Шиење штипки за алишта се светлина во тежина, мал во големина, и не заземаат простор.6 g Забелешка : 1., добар помошник во секојдневниот живот. Поради светлосни ефекти, на brightness/contrast прилагодувањата на екранот, итн. Големината е рачно мери, вистински производ големина ќе примите може да биде малку различен од горенаведените големина. 【Заштедите време】 : флексибилен drawstring threader може да ви помогне да заштедите многу време, да обезбеди многу удобност, и е многу лесен и практичен при промена на drawstring, нема да ја оштети вашата облека, едноставен и практичен.Тоа може да биде ставен во џеб или врши со вас.Опис на производот : - ✨Добредојдовте на нашиот магазин✨ ❤ Ние го прават нашите најдобри за да се осигура дека ќе имаат 100% задоволително шопинг искуство! ❤ ================================== По-продажбата на гаранција : ❥(^_-) Здраво!Ви благодариме за изборот на нашите производи и услуги! ❥(^_-) Вашето задоволство е наша крајна цел, и вашиот охрабрување е нашата најголемата мотивација! ❥ (^_- ), Доколку не сте задоволни со купениот производ или имате било какви прашања, можете да контактирате со нас, ви посакувам среќен шопинг!Совршен подарок за секој кој носи еластична бендови, јажиња, итн. 【Тоа како да го користите】 : Премести прстен, олабави клип дел на drawstring threader, менгеме едниот крај на јаже, а потоа се движи прстен и ги заостри клип, можете да вметнете ја јаже и ги заостри еластична бенд.Пакување листа : 5/10* еластичен кабелот threader.【Високо-квалитетни материјали】 : На навој пинцети се направени од метал, а не rusty, не е лесно да се наведнувам, и носат-отпорни.

Параметри на производот

Material:
Iron
Color:
Silver
Length:
about 8cm
Weight:
4.6g
Note:
1. The size is manually measured, the actual product size you receive may be slightly different from the above size. :
2. Due to the lighting effects, the brightness/contrast settings of the display, etc., the color tone of the picture and the actual object may be slightly different. :
Packing list:
5/10* elastic cord threader