.

ZHGYD USB Лаптоп Ладење Влошки Големи Димензии за 12-16 Инчен Лаптоп Молчи Гејмерски Лаптоп Кулер Правец на ветер Прилагодливи Лаптоп Стојат

ZHGYD USB Лаптоп Ладење Влошки Големи Димензии за 12-16 Инчен Лаптоп Молчи Гејмерски Лаптоп Кулер Правец на

DEN 3030.72

Тековен
Во магацинот.

Кулер За Лаптоп За 12-16 Инчни Лаптопи.Побрзо топлина дисипација.Две Молчи Фанови,Метал Панел.Се Прилагодува Брзината На Ветерот,Брзо Ладење.Четири Агли,Двојна USB.Кулер за лаптоп За 12-16 Инчен Notebooks Faster топлина dissipation Two Молчи Фанови,Метал Panel Adjustable Правец на ветер,Брзо Cooling Four Агли,Двојна USBImprove вашиот гејмерски experience Double фанови,повеќе топлина брзо dissipation High Брзина За Игри на среќа,Ниска Брзина За Секојдневна Office Radiator Тип : Воздух-cooled Package : Yes Type : Двоен Fans Model Број : лаптоп cooler Cooler Големина : 350 27mm Application Лаптоп Големина : 12-16 Inch USB Порт : 2 Material : Алуминиум & Plastic Due на различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Делови Листа : 1 * radiator Please овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Параметри на производот