.

FVIEXE 2 ПАРЧИЊА Чувствува Куп Времето Соголување 11/32 инчен x 19/32 инчен x 20 ft Лепило, Четка Времето Соголување за Лизгачки Патио Врати Рамка Windows Печат, Временски Печат Ле

FVIEXE 2 ПАРЧИЊА Чувствува Куп Времето Соголување 11/32 инчен x 19/32 инчен x 20 ft Лепило, Четка Времето Соголување

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Широка Примена : Времето соголување вратата печат лента се користат за сите видови на дупки на прозори, лизгачки врати, џеб врати, екран врата, патио врата,француски врата, комерцијални врата, и слично.Погоден за празнините од 0.

Параметри на производот