.

SXLIUJ Уметник Берберот Стол Бербер liftable Стол Коса Салон Посебни Нога Стол може да биде по Едноставни Модерни Коса за Сечење Стол Бербер Стол Убавина Спа Стил и Опрема

SXLIUJ Уметник Берберот Стол Бербер liftable Стол Коса Салон Посебни Нога Стол може да биде по Едноставни Модерни

DEN 1795.20

Тековен
Во магацинот.

Дизајн : прегледен и великодушни.Ние внимателно да се изгради секоја удобно берберот стол.Удобно интегрирани backrest дизајн и S-во облик на половината дизајн се повеќе ергономски,дозволувајќи им на вашите клиенти да се доживее вашиот оператор за повеќе удобно.Кревање и ротирање : Овој стол може да се зголеми и намали од 10 cm.Тоа што има вграден-во навалите клуч.На прекрасен дизајн може лесно да се навалите на 160 степени,кршење на ограниченост на просторот.Нерѓосувачки челик парапет : На парапет е направен од нерѓосувачки челик,во согласност со ергономски дизајн,на линија е само право,го поддржува рамо пршлени,и е утврден од страна на хардвер,која е цврст и стабилен.Товарот : заградата на нашиот салон чаир се наоѓа на солидна кружни база,која може да се ротира 360°.Капацитет на носивост : 400 фунти.Тешки рамка прави стол е стабилна доволно.Користете место : Овој бербер стол е широко се користат во берберот продавници,салони,тетоважа, продавници,итн.,да се обезбеди вашите клиенти со удобно релаксирачки место.

Параметри на производот