.

Керамички леќата кутија кујна материјали домаќинство леќата тенџере леќата кутија леќата condiment шише сол тегла

Керамички леќата кутија кујна материјали домаќинство леќата тенџере леќата кутија леќата condiment шише сол

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Керамички Спецификација : 250ml Големина на : 39*9. Не користите хард објекти да ги глазура, така што нема да предизвика гребнатини 4.Лесно да се чисти, понудата проштална на болни чистењето, многу user-friendly, да ги задржи вашите кујната кабинет или простор за складирање на цел.Бојата разликата предизвикани од објективни причини како што се на екранот и осветлувањето е нормален феномен. Керамика се кршливи, ве молиме поставете ги надвор од дофат на деца 3. На производи се сите направени во вид.За производот : 1.Висок квалитет : направен од високо-квалитетна храна-одделение материјали, без BPA, нема штетни материи.

Параметри на производот

250ml Size:
39*9.5*10.5cm Scope of application