.

Juvielich M6 Двојно Чело Закачалка Завртки Јаглероден Челик Само Прислушување Завртки за Скалило Палубата Оградата Дрво Пост Инсталација Сребро Сина Тон 12PCS

Juvielich M6 Двојно Чело Закачалка Завртки Јаглероден Челик Само Прислушување Завртки за Скалило Палубата Оградата

DEN 273.36

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет на јаглероден челик,тешко и unpliant,цинк позлатен површина,значително зголемување на отпорност на корозија.Тоа исто така може да се инсталира и управува со шестоаголни клуч.ШИРОКО ПРИМЕНА : Деца мебел,пет мебел,железо мебел,отворено мебел,апарати за домаќинство мебел,цврсто дрво мебел,прилагодено на мебел,канцелариски мебел,заштита на животната средина мебел итн.29";Машина Завртка Тема Должина : 27mm/1.Ако нема рамен крајот во средината,постои хексагонална жлебот на механички навој крајот.Спецификација : Име на Производ : Двоен на Чело Завртки Бренд : Juvielich Материјал : Јаглероден Челик Боја : Сребро Сина Тон Површински Третман : Цинк Позлатен Вкупна Должина : 60mm/2.36";Навој Дијаметар : M6;Дрвени Завртки Тема Должина : 33mm/1.ДИМЕНЗИИ : Должина : 60mm/2.Дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.Јаглероден челик двојно-на чело завртки се првите фиксирани во средината рамен крајот со предвремените хексадецимален клуч и ја заклучи во само-прислушување крај со сила.Децата мебел,пет мебел,железо мебел,отворено мебел,апарати за домаќинство мебел,цврсто дрво мебел,прилагодено на мебел,канцелариски мебел,заштита на животната средина мебел итн.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 12 PCS x Двојно Чело Завртки.29" Машина Завртка Тема Должина : 27mm/1.06" Пакет Содржина : 12 PCS x Двојно Чело Завртки.ПРЕДНОСТ : Добро за дрвен мебел jointing.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на јаглероден челик,тешко и unpliant,цинк позлатен површина,значително зголемување на отпорност на корозија.

Параметри на производот