.

Верверица Топло Hammock, Леопард Печати Милениче Двоен Слој Hammock Мека Корални Руно за Хрчак за Мојот Сосед Totoro за Златна Мечка(S код, Кафени дамки)

Верверица Топло Hammock, Леопард Печати Милениче Двоен Слој Hammock Мека Корални Руно за Хрчак за Мојот Сосед

DEN 436.80

Тековен
Во магацинот.

УДОБНО И МЕКА : Направен на удобно и мека корални руно и арктикот руно материјали, што обезбедува безбедно и супер удобно почивалиште за домашни миленици без штета за домашни миленици " кожа.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Да ги задоволи своите зависност природата на водење и назад во hammock, како на добра забава фаза, тие може да се потпира на горниот кат или притискам во hammock.РАЗУМНО ПРОШИРУВААТ : Додавање на hammock може да се направи целосна употреба на кафезот вселената, разумно прошируваат три димензионален простор на домашно милениче кафез, и да се обезбеди други места за домашни миленици да се игра и да се одморите.ДВЕ НИВОА ДИЗАЈН : двоен слој дизајн им овозможува на домашни миленици да се игра на горниот кат и спиење и одмор во внатрешноста за да се задоволат домашно милениче природни природата на дупчење дупки, како добар начин на забава.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со фиксна метална кука, лесно да го инсталирате, лесно да виси во кафез или други виси места, лесно да се чисти и може да се мијат со рака или со машина.

Параметри на производот