.

Паѓаат Лисја Помине Sequins Сјајот,12 Бои Holographic Светкава Сирена Maple Leaf Помине Уметност Сјајот Снегулки Confetti на доградба на Акрилни Нокти Уметност Резерви DIY Декорација

Паѓаат Лисја Помине Sequins Сјајот,12 Бои Holographic Светкава Сирена Maple Leaf Помине Уметност Сјајот Снегулки

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

【Светкава Сјајот Снегулки】Во светлината, за вашите нокти ќе искра и фати сите очи.Maple Leaf-во облик на ноктите сјајот sequins се, исто така, фаворизирана од страна на многу дами и повеќе погодни за зимски помине уметност оркестарот. 【Maple Leaf Помине Уметност Материјали】Помине сјајот снегулки со вкупно 12 бои.Можете да изберете различни бои за декорација на ноктите.Секој збор спакувани во тенџере со добра запечатување да се заштити од одлевање надвор. 【Мултифункционален Падне Помине Уметност Sequins】Може да се користи на ноктите, очите, на лицето и на кој било дел од телото, како тело сјајот за да ви даде повеќе пенливи ефекти.И може да се користи како украс во телефонот случаи, книги, паричник, чевли, накит одлуки, честитки, огледала, DIY занаети, итн. 【Премиум Срцето Помине Снегулки】На Maple Leaf Помине Сјајот Sequins се здрави, животната средина пријателски, без граници, луто хемиски материјали и безбедно да се користи насекаде.Не предизвикува оштетување на кожата, дури и чувствителна кожа. 【За Нашата Услуга】 Ние се фокусира на подобрување на квалитетот на производот и услугата стандарди.Ако имате било какви прашања со нашите помине уметност сјајот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се решаваат прашања за вас.

Параметри на производот