.

LYLSXY Бања Полици,Туш Агол Полица Слетување Тоалет Тоалет Рек Tripod Полица Агол Заградата Бања Полиците,1

LYLSXY Бања Полици,Туш Агол Полица Слетување Тоалет Тоалет Рек Tripod Полица Агол Заградата Бања Полиците,1

DEN 1154.40

Тековен
Во магацинот.

Bionic бамбус дизајн, прекрасен изглед и цврст структура.Разноврсна и практичен, овој складирање решетката е идеален за бањи, перална, итн.Со својот уникатен дизајн и одлична изработка, тоа е совршен полица за секој предмет.Погоден за сите мазни површини, како што се плочки, стакло, мазна дрво, метал, мермер, и сл.Идеален за бањи, спални соби, кујни и места каде што треба да се чува уредно за удобен живот.Име : Shelf Installation метод : земјиште type Material : iron Number на подови : 4 floors Size : 30 см X 30 см X 88 cm Storage предмет тип : other The производи се направени во вид, бидејќи може да биде бојата разликата помеѓу камера и дисплеј, кој не влијае на севкупниот ефект и употреба.

Параметри на производот