.

TYERY S925 Сребро Обетки со Дијаманти, Женски корејски Личност Pentagram Уво Жица, Обетки, JewelryA Пар, Сребро 925

TYERY S925 Сребро Обетки со Дијаманти, Женски корејски Личност Pentagram Уво Жица, Обетки, JewelryA Пар, Сребро

DEN 643.68

Тековен
Во магацинот.

Стандардна пратка обично трае околу 7-15 работни дена да бидат испорачани.Мултифункционален додатоци!Тоа може да се користи во различни годишни времиња и настани, како што е канцеларијата за облека, забави, свадби, булчински shawls и марами, плажа shawls, активности за разонода и слично.Вистински производ може да се разликува.Текстурата е тешко, на изработката е прецизен, тоа е мазна и не му наштети на вашите раце, и ригорозни квалитет, покажува тренд страна.Сликите прикажани се за илустрација само.Материјал : silver Style : корејски style Style : жените's Shape : star Applicable подарок-давање прилики : надоместоци на вработените, празници, рекламни промоции, родендени, патување souvenirs Quality на предмети од скапоцени метали : 925 silver Color : S925 сребро pair Purity : 925 silver The висина на обетки е за 6 CM, ширината на ѕвезди е за 0.Тренди луѓе треба да носат такви модерни прстени.

Параметри на производот