.

Моден Смола Животинско Зајакот Шарени Цртан филм Помине Уметност Украси DIY Помине Накит 3D Помине Уметност Кристал Нокти Додатоци(А2)

Моден Смола Животинско Зајакот Шарени Цртан филм Помине Уметност Украси DIY Помине Накит 3D Помине Уметност

DEN 1149.60

Тековен
Во магацинот.

Тип на производ : декорации на Ноктите.Материјал : Смола.Боја : Како што е прикажано.Големина : 12*6.5 mm,Б 10*15mm.Пакет содржи : 20 Pcs*Помине украси.Пакет содржи : 20 Pcs*Помине decorations Size : 12*6.5 mm,Б 10*15mm Material : Resin Color : Како shown Product Тип : Ноктите decorations Due на многу фактори, како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Параметри на производот