.

SmartHoopX Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни и Деца,Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи Кружна Масажа Опрема за Вежбање,24 Монтажни Јазли Бесконечност Обра?

SmartHoopX Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни и Деца,Губење на Тежината, 2 во 1 Прилагодливи

DEN 719.52

Тековен
Во магацинот.

КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : ABSColor : Пинк / Сина / Виолетова Hula Hoop Size : 24 дел : одговара за половината е помалку од 132 см / 51.2 inch Small топка големина : 11*7cm (4.Дали би сакале да изгубат тежина, додека има забава?Можете да проверите колку калории сте изгорени од вашиот smart watch! ✔️ На бесконечност обрачот може брзо да се консумираат на телесните масти и да ги елиминираат заморот, особено за луѓето кои биле седи дома или во канцеларија, за долго време.можете да го изберете вашиот сопствен бесконечност обрачот според вашиот половината.Согорувањето на мастите побрзо 2-3 пати поголема од нормалниот бесконечност обрачот.49 инчи) 24(120cm / 47. 【Применливи Луѓе и Вниманието】Речиси погоден за сите возрасни и деца, но не и постарите лица или бебето.✔️ На гравитација топката содржат железо песок, тежи околу 0.И различни од обичните smart hula обрачот, корисникот може да се промени бројот на носечките блокови во губење на топката според нивните сопствени носивоста, и на тој начин се промени нивната примена интензитет (од 1 до 4 носечките блокови може да се стави, секој за 60g).Пакетот вклучува 24 монтажни делови.96 во, големина може да се прилагоди во секое време.Можете да не контактирате, бидејќи ние сме секогаш тука или можете да го проверите рачно.Во исто време, интензитетот на вежбање може да се менува со прилагодување на должината на јажето.На бесконечност обрачот за вежбање може да се прилагоди на 16(одговараат за 80см / 31.8 in);Јаже должина : 25cm (9.✔️Бесконечност обрачот изработен од ABS има 24 делови, во горниот limits132cm/ 51.

Параметри на производот