.

Surprecision Линеарно Движење Комплет Топката Завртка Железнички Водич SFU2505-HSR25CR Ниска Триење Анти-Backlash за CNC Проектот DIY Стандардна Должина 1500mm и Обичај

Surprecision Линеарно Движење Комплет Топката Завртка Железнички Водич SFU2505-HSR25CR Ниска Триење Анти-Backlash

DEN 16968.72

Тековен
Во магацинот.

Пакет Содржина : 1x Топката Завртка (модел SFU2505)1x Топката Nut1x Coupler2x Имајќи Месеци (модел FK/FF20)2x Линеарна Водич Шини (модел HSR25)4x Топката Слајд Единици (модел CR)Одржување : Овој производ е мазна, ниско ниво на косата и лесен за одржување.Висока прецизност, ниски оперативни бучава, мазна и издржлив, лесен за одржување.

Параметри на производот