.

ScreenM 8 Порцелански Плоштадот Вечера Плочи Поставени на 4 Ресторан на Јадење Мат Бела Dinnerware плочи Dinnerware комплети чинии и чаши поставува Сад постави Вечера плочи Кујн?

ScreenM 8 Порцелански Плоштадот Вечера Плочи Поставени на 4 Ресторан на Јадење Мат Бела Dinnerware плочи Dinnerware

DEN 2316.00

Тековен
Во магацинот.

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Овој мат керамика, таписерии и мазна, повеќе текстура служат плочи карактеристики класичен плоштадот тип и домот, бои, дизајн, лесно да се координираат со други dinnerware Јадења поставени.Направи вашата јадење постигне елегантен изглед за вашите пријатели и гости.кампување плочи Вечера поставување плоча се поставува Кујна, плочки, кујна плочи Чинии и чаши dishware комплети чинии и чаши.Microwavable плочи плочи вечера чаши прибор за на маса поставена Стаклена плоча плоча чаши dishware поставите Модерни плочки.

Параметри на производот