.

Colcolo 4pcs Bungee Кабли со Куки – Тешки Bungee Ремени Асортиман Постави Еластична Водат Кабелот, Повлечете Јажиња за Мотор Приколка Велосипед Крошна Тај - Сина

Colcolo 4pcs Bungee Кабли со Куки – Тешки Bungee Ремени Асортиман Постави Еластична Водат Кабелот, Повлечете

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Боја : Жолта, Каки, Сина.Лесни високо еластична и издржливи.Може да се користи во широк спектар на апликации - автомобилската, снопови, кампување, карго полици, гаражи, апарати за домаќинство, мраз градите тај-падови и двор работа.Двојно крај двојно кука прави вратоврска надолу постабилна.Многу практичен и лесен за употреба.Опис : - Лесни високо еластична и издржливи. - Многу практичен и лесен за употреба. - Двојно крај двојно кука прави вратоврска надолу постабилна. - Може да се користи во широк спектар на апликации - автомобилската, снопови, кампување, карго полици, гаражи, апарати за домаќинство, мраз градите тај-падови и двор работа. - Боја : Жолта, Каки, Сина.Спецификација : - Материјал : високо еластична тетива јаже, метална - Должина на : Прибл. 60cm/23.62 инчен Дијаметар : Прибл. 8mm /0.31 inch Package Вклучува : 4 Парчиња гума за џвакање Јаже со Hook Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

- Material:
high elastic tendon rope, metal
- Length:
Approx. 60cm/23.62inch
- Diameter:
Approx. 8mm /0.31inch
Package Includes:
4 Pieces Elastic Rope with Hook :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :