.

Нерѓосувачки Челик Вентил, DN15 Портата Вентил Делокруг на Примена Sluice Вентил Цврсти и Трајни производи за Вода за Работник за Масло

Нерѓосувачки Челик Вентил, DN15 Портата Вентил Делокруг на Примена Sluice Вентил Цврсти и Трајни производи за

DEN 1020.00

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, оваа порта вентил е цврсти и издржливи.Тоа е погоден за вода, нафта, гас, пареа, итн.Тоа е полесно да се отвораат и затвораат, бидејќи движењето насока на портата е нормално на правецот, без оглед дали се или off (исклучено).Широко се користи во механичка опрема, хемиски опрема, индустриска опрема, водовод и канализација опрема, фармацевтска опрема, петрохемиски опрема, итн.Внатрешната течност на вентил тело е директно преку која им овозможува на течност во права линија и отпорот е мал.

Параметри на производот