.

ADXCO Валентин Срцето Гарланд Банер Glittery Денот на Вљубените Оркестарот Банер Виси Срцето Гарланд за Вљубените Украси, Ангажман, Годишнина, Затворен Партија Услуги

ADXCO Валентин Срцето Гарланд Банер Glittery Денот на Вљубените Оркестарот Банер Виси Срцето Гарланд за Вљубените

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет содржина : постојат 5 стрингови Валентин банери во секој пакет, секој string на срцето банер има 12 парчиња од 4 x 4.5 инчи/10 x 11.5 cm glittery знамиња, кои се во 3 бои на бургундија, црвена и розова боја, секоја боја има 4 парчиња, нежен да се користи како Валентин партија украси.Валентин елементи : банерите се во класичен Валентин срце облик, доброто и таписерии; овие glittery срцето гарланд банерите може да и ги исполни тема на Денот на Вљубените, помагајќи да се создаде романтична атмосфера за вас.Супериорен материјал : направен од премиум материјалот, нашите Денот на Вљубените оркестарот банери се лесни, издржливи и животната средина-пријателски; на оркестарот банер има glittery површината, која изгледа прилично око-фаќање на сонце или светлина.Лесен за користење : вие само треба да се одржи на јаже преку дупка на врвот на секоја знаме, а потоа ја обеси на кое било место што сакате да ги красат овие места; само малку креативност е потребно, а потоа можете да DIY свој гарланд банер.Повеќе апликации : нашата glittery срцето гарланд банери се применливи за различни прилики, како на Вљубените партии, дом украси и свадби; може да висат на банер горе на врата, прозорец, ѕид или дрвото да се создаде импресивна Валентин за вашиот сакан и семејството.Спецификации : Големина : 4 x 4.5 инчи/10 x 11.5 cm (секој знаме)Боја : бургундија, црвена, pink Package вклучува : 5 стрингови x срцето гарланд банери (секоја се состои од 12 парчиња знамиња)Забелешка : ве Молиме овозможи мала разлика во бојата поради различни мониторот прикажува.

Параметри на производот