.

TOCKONIMN Condiment Стискаш Келеш Шишиња за Сосови Пластика - (2 парчиња, 6oz) Ketchup Шишиња со Врвот Боја за Готвење Течности Сос Фармацевт Кујна Храна Bbq Палачинка Drizzle Сенф Шлаг

TOCKONIMN Condiment Стискаш Келеш Шишиња за Сосови Пластика - (2 парчиња, 6oz) Ketchup Шишиња со Врвот Боја

DEN 395.28

Тековен
Во магацинот.

【Широк Устата】млазницата на овој келеш шишиња мерки 0.39 инчен,Може да се задоволат сите ваши потреби за чување густи сосови, патка сос, павлака, сточарство, мед може да излезе со леснотија. 【Материјал & Пакет】сос шише се направени од храна одделение BPA-free LDPE пластика, Не-токсични, невкусна, издржливи.Вклучувајќи 2pcs на 6oz пластични шише со црвена капа, Таа, исто така доаѓа со шише четка и инка. 【Нема Течење Капаци】Ова масло се притисне шише со прикачен капа.Нема потреба да се грижите за исчезнати капаци кои се јадат со домашните миленичиња и деца.Само уживајте во вашиот храна со ова се притисне шишиња за мирудии. 【Повеќенаменски】Се користи како личен кујна стискаш шише за мрзнување, gummies, желе, мезе, палачинка.Од суштинско значење прилог на вашата кујна, скара, свадби, официјални обеди, итн. 【Обновливи】едноставно се мијат со сапун и вода или ставете ја во горниот решетката на машина за миење садови, Врвот unscrews за лесно refilling.Храна стискаш шише пригоден функција Мерење ознаки во ml.

Параметри на производот