.

PUiKUS 3-Ниво Јадење Сушење Управување со Отстранлив Utensil Носителот & Чаша Носителот & Drainboard, Големи Монтажни Јадење Багажник, Хром-Обложено Челик Сад Drainer за Кујна Counter

PUiKUS 3-Ниво Јадење Сушење Управување со Отстранлив Utensil Носителот & Чаша Носителот & Drainboard, Големи

DEN 861.36

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се Соберат Ние ќе обезбедиме intallation водич за секој клиент.Исто така, овој голем капацитет јадење решетката е лесно да се чисти.Користете 3 Ниво Премиум Јадење Сушење на Решетката да се Направи Добро организиран & Среди Кујната 3 ниво јадење сушење решетката е најдобар избор за вашиот ограничен кујна простор.Капе Лента Drainboards се користи за да се соберат на вишокот вода и чувајте контра сува Како одговорни продавачот, ние обезбедуваме на клиентите со квалитет.Анти-Лизга Гумени Нозе и Повеќе Стабилна гума база на нозе и задебелена цевка направи јадење рек постабилна.Без оглед на тоа што проблемот ќе се сретнете, ќе можете да контактирате со нас.8 инчен околу utensil решетката и чаша носителот не се вклучени. 【Објект Големина】 17.PUi KUS јадење управување со drainboard, прибор за Носителот и купот на носителот е од суштинско значење да се задржи кујната countertop чисти.

Параметри на производот