.

Т. TAiO Esponjabon Јаглен Сапун Сунѓерот Три Пакет - 2 во 1 Сапун Сунѓер со Прочистувачките Јаглен

Т. TAiO Esponjabon Јаглен Сапун Сунѓерот Три Пакет - 2 во 1 Сапун Сунѓер со Прочистувачките Јаглен

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Вклучува 3 смета Т. TAi O Esponjabon Јаглен Сапун Сунѓер.Прочистување на вашата кожа, секој ден го користите овој сапун исполнет сунѓерот 2 во 1 активниот јаглен.Тоа е единствен на пазарот и клинички тестирани.Сапун се раствора кога во контакт со вода и овозможува употреба на сунѓер.Погоден за сите типови на кожа.Чисти, exfoliates, и полирање на кожата.Прочистување на вашата кожа, секој ден го користите овој сапун исполнет сунѓерот 2 во 1 активниот јаглен.Тоа е единствен на пазарот и клинички тестирани.ИНСТРУКЦИИ : Влажен сунѓер со вода и бришење во вашите раце.Применуваат сапун сунѓерот како што нормално би ги направите за да телото.Очисти и да разлиствам во кружни движења.Исплакнете сапун сунѓерот и нека се исуши.Избегнувајте контакт со очите.Ако некој се јавува нервоза, престанете да го користите и консултирајте се со некој лекар.

Параметри на производот