.

YFQHDD Авто-Чистење на Риба Резервоарот Мрзливи Мали Акрилик Рипка Резервоарот Десктоп Транспарентен Кофа Риба Резервоарот Еколошки Голи Цилиндар (Боја : Црна)

YFQHDD Авто-Чистење на Риба Резервоарот Мрзливи Мали Акрилик Рипка Резервоарот Десктоп Транспарентен Кофа Риба

DEN 7632.00

Тековен
Во магацинот.

Придружите на нашата мисија е да им помогне на сите да се доживее магијата на садење!Пакување материјал листата : риба резервоарот* 1 USB кабел* 1 лажни трева* 1 cobblestone* N риба, риболов* 1 филтер памук* 1 хранат* 1 Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Таа е подготвена да им даде подароци во убава амбалажа и сигурно ќе стане годишен подарок.Придружите на нашата мисија е да им помогне на сите да се доживее магијата на садење!.Сè што вклучува : риба резервоарот, USB кабел, лажни вода трева, камчиња, риболов, филтер памук, се хранат, тоа е добар подарок за децата, наставниците, foodies и градинарството ентузијасти.Мини дома екосистем : вода градина е само-чистење риба резервоарот аквариум со зелени растенија расте на тоа!Резервоарот е поистенчен hydroponic систем-риба ѓубривото fertilizes растенија и растенијата се прочисти водата.Одличен подарок : комплет е наведена како врвен одмор подарок, градина подарок, наставник подарок и уникатен подарок.Се доживее магијата на симбиоза : Почетна љубопитност за урбано шумарство стана страст, надевајќи се да ги користат нашите затворен градинарство tools да се поврзе семејства со растенија.Напојување : USB / енергија од батеријата.Таа е подготвена да им даде подароци во убава амбалажа и сигурно ќе стане годишен подарок.2 inch Weight : 1200g Material : Acrylic Power набавка : USB / батерија power Mini дома екосистем : вода градина е само-чистење риба резервоарот аквариум со зелени растенија расте на тоа!Резервоарот е поистенчен hydroponic систем-риба ѓубривото fertilizes растенија и растенијата се прочисти водата.

Параметри на производот