.

Aunfen Количка за Електрични Трчање Машина Висока Моќност 2.0 HP Трчање со LCD Екран за Внатрешна Спорт, Прилагодлив Приклонуваат Прилагодувања, Силикони Амортизацијата

Aunfen Количка за Електрични Трчање Машина Висока Моќност 2.0 HP Трчање со LCD Екран за Внатрешна Спорт, Прилагодлив

DEN 2208.00

Тековен
Во магацинот.

✅ШОК АПСОРПЦИЈА СИСТЕМ НИСКО ниво на БУЧАВА : Оваа неблагодарна работа со силиконски амортизацијата дизајн, што може во голема мера да ги растера влијание на водење одбор, како и ефикасно заштита на глуждот и коленото зглобовите, со што ќе се одличен работи искуство.Во меѓувреме, Прилагодлив приклонуваат прилагодувања ќе ви помогне да ја зајакнете вашата тренингот интензитет и да се обезбеди подобро тренингот искуства.Тоа доаѓа со едноставни електрични plug-in дизајн, моторните неблагодарна работа моќ на 2.✅ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Оваа неблагодарна работа е пренослив & количка за лесно прилагодување & складирање.

Параметри на производот