.

Пескарење Ремени 3x18 36 Ронки Екстра Крупни Силициум Карбид Абразивни Sandpapder за 3x18 Појас Сандер, 10 Парчиња

Пескарење Ремени 3x18 36 Ронки Екстра Крупни Силициум Карбид Абразивни Sandpapder за 3x18 Појас Сандер, 10 Парчиња

DEN 431.52

Тековен
Во магацинот.

【ПАКЕТ】10 Парчиња 36 Ронки Екстра Крупни Силициум Карбид 3x18 појас сандер пескарење појаси. 【МАТЕРИЈАЛ】Целосно Водоотпорен Силициум карбид Материјал.Може да се работи мокра или сува.Дизајниран за високи перформанси, пескарење и екстра долг живот. 【ТЕШКИ ПОДДРШКА】Силициум карбид жито, затворен грб, тешки y-тежина полиестер платно за поддршка. 【ВРСКА】Прецизност инженерните bi-directional лента заеднички, анти-затнување стеарат, и смола над смола сврзување за долго појас живот. 【АПЛИКАЦИИ】пескарење и завршна обработка на дрво, метал, пластика,стакло, камен, гранит, цемент, композити, пластика и светлина металната. 10 Pack 3-Инчен x 18-Инчен Пескарење Појаси за 3x18 Појас Сандер - Премија Силициум Карбид материјал дизајниран за металугрија, woodenworking,нож острат и мелење. - Супер флексибилни, тешки Y тежина водоотпорен крпа подлога обезбедува дополнителна сила за работа со метални. - Прецизност bi-directional лента заеднички, смола над смола сврзување за продолжен перформанси, анти-затнување стеарат да се спротивстави на утовар до тоа да се обезбеди подобро пескарење и работи во Влажна или Сува околина.Пакет се вклучени 10 x 36 Ронки Ултра Крупен Чакал Силициум Карбид Пескарење Ремени 3x18.

Параметри на производот