.

100 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Вертикален Веѓа Пинцети Лицето Коса Отстранување Пинцети Вертикален Совет Метал Веѓа Пинцети Clipper Прецизност Коса Tweezer за

100 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Вертикален Веѓа Пинцети Лицето Коса Отстранување Пинцети Вертикален

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Богат во количина : ќе добиете 100 парчиња на веѓа пинцети за жените во овој пакет, кој се доволни за да можете да ја користите и да го замени, лесно да ги задоволи вашите повеќе чистење потреби.'Рѓа доказ материјал : нашите мини пинцети се направени од не' рѓосувачки челик, кој е лесен и здрав, не е лесно да исчезнат, да се прекине и да се деформира, удобно да зафат и може да се применат за долго време.Лесен за грчевито држејќи се за : секоја коса совет tweezer мерки за прибл. 9 cm/ 3.55 инчи, што го прави пренослив да се носат и лесен за чување, удобни за контрола и лесно да се вклопи во вашите раце, правење на вашиот сочинуваат процесот полесно.Коса совет : за нашите прецизност пинцети се дизајнирани со чудни совет, кои се доволно прецизни за да лесно да се отстрани лицето коса и ingrown влакната во области во кои се бара деликатна ракување, можете да ги користите дома, козметички салони, козметички продавници, итн.Повеќенаменски апликации : овие нерѓосувачки челик коса веѓа пинцети може да се применува како веѓа пинцети, нос коса пинцети, нога коса пинцети, кратка брада пинцети, итн., донесување на вас многу погодности.

Параметри на производот