.

Ретро Chinse Змеј со Лав Ѕид Кука Ѕид Оркестарот Организатор Кошница Mail Складирање Кутија - за Entryway/Кујна/Канцеларија

Ретро Chinse Змеј со Лав Ѕид Кука Ѕид Оркестарот Организатор Кошница Mail Складирање Кутија - за Entryway/Кујна/Канцеларија

DEN 1711.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Ѕид кука е изработен од тврда пластика, со микрофибер кожа на фронт, кој е лесно да се избрише.Големина : складирање мрежа : 6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm; кука висина : 1.4 во/3.5 cm; печатење област 7.0x2.7 во/18x7 cm;.Повод : ѕид-монтирани кука складирање кутија може да се користи неискористени ѕид простор да се создаде дополнителен простор за складирање.Тоа може да биде поставен насекаде, на влезот, зад вратата, спална соба, дневна соба, кујна, ходник, гаража, канцеларија и на други места кои треба повеќе простор за складирање.Функција : простор за складирање може да се одржи мали предмети како што се e-mail пораки, моливи, ножици, и кука може да се откажам автомобил копчиња, lanyards, чадори, кујнски прибор, крпи, престилки, итн.Лесно да пристапите и да се откажам, тоа може да се задржи на работи во ред.Инсталација : Лесно да се инсталира, само откине филмот на грбот и се држи на ѕидот.Товарот капацитет треба да биде помалку од 2 KG, во случај назад лепак не е доволно силна.

Параметри на производот