.

JUEXINGND 2 Ролни Сатен Лента за Завиткување Лента,Секогаш од Ваша страна,за Свадба Корист Занает Подарок Заврши Денот на Вљубените Ден на Мајката Партија Материјали, 50

JUEXINGND 2 Ролни Сатен Лента за Завиткување Лента,Секогаш од Ваша страна,за Свадба Корист Занает Подарок Заврши

DEN 1365.60

Тековен
Во магацинот.

Доаѓа во пена тркалаат гајтанот : Божиќ подарок завиткување лента може да се чуваат лесно, мазна површина, без брчки и го спречува панделки од валкан, вие не треба да железо пред да го користите.Издржлив материјал : изработени од полиестер, удобно и непречено да tou ch, површината на панделки е со светла боја и сјајна, машина мие и не е лесно да исчезнат, трајни производи за завиткување подарок кутии Доаѓа во пена тркалаат гајтанот : Божиќ подарок завиткување лента може да се чуваат лесно, мазна површина, без брчки и го спречува панделки од валкан, вие не треба да железо пред да го користите Широк апликации : убаво лента на жив боја е погодна за многу прилики како Валентин Ден, Денот на Мајката, церемонијата партија и свадба, Нова Година, што гарланд, венец, венец, шиење проекти, покана картичка, или за подарок завиткување, внатрешна и надворешна декорација Она што ќе добиете : овој пакет вклучува 2 ролни сатен панделки, секоја тек е 50 јарди/ 150 feettotally, доволни количини и доволно должина за вашата дневна декорација и ракотворби изработка на Спецификации : Материјал : крпа Големина : 50 Јарди, 2.Широк апликации : убаво лента на жив боја е погодна за многу прилики како Валентин Ден, Денот на Мајката, церемонијата партија и свадба, Нова Година, што гарланд, венец, венец, шиење проекти, покана картичка, или за подарок завиткување, внатрешна и надворешна декорација.Забава DIY : овие сатен панделки се многу погодни за DIY занаети, може да се примени за scrapbooking, декорирање, и многу други занает проекти итн.

Параметри на производот