.

Лето Y2k Блузи, за Жени, Секојдневен Симпатична Крави Кратки Ракави, Т-Маица, Прекумерно Лабава Crewneck Еластична Црна Tees

Лето Y2k Блузи, за Жени, Секојдневен Симпатична Крави Кратки Ракави, Т-Маица, Прекумерно Лабава Crewneck Еластична

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Царинење!Божиќ Се Занимава, Купи 4 Добие 1 За Слободни.Почитувани Кралицата, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата, ние ви препорачуваме купи Една големина Нагоре.Стандард на Превозот 6-12 Дена Испорака затворање.✿Повод : Случајни, Партија, Ноќта,Датира, Клуб, Свадба, Одмор и Секојдневниот Живот. Добредојдовте На Wirziis Продавница(◕ᴗ◕✿)Wirziis е посветена на обезбедување на високо квалитетна женска облека.✿Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Блузи, за жени✿Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење.09" Должина : 70cm/27.73" Должина : 69cm/27.тренди блузи, за жени y2k женска activewear блузи здолниште y2k сјајот здолниште шорцеви за под здолништа нивоа макси здолниште кимоно јакна усогласат leggings едно парче кошули boho jumpsuit за жените хипи фустани графички tees женска работа комбинезони оглавник облечи џемпер јакна за жените tulle макси здолниште кабел поврзана џемпер посебен повод фустани буци црна јакна фустани плус големина bodysuit чипка денот на вљубените кошули вечерни фустани за жени формално чај должина естетски култури блузи розова креветчето здолниште.35" Големина на : Medium | Боја : A03_black Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Ви посакувам пријатен шопинг искуство во Wirziis Whether тоа е пред или по купувањето, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт на Wirziis услуга тим, ние ќе го реши тоа за вас.тесни блузи, за жени царинење.Царинење На Продажба!!Купи 2 Добијат 8% Попуст.37" Должина : 68cm/26.

Параметри на производот