.

MEABEN 4 Парчиња Љубов Слоган Свеќа Силиконски Калап, Денот на Вљубените Смола Комплет Мувла, Занаетчиски Украси DIY Смола Занает Уметност Резерви за рачно изработени С

MEABEN 4 Парчиња Љубов Слоган Свеќа Силиконски Калап, Денот на Вљубените Смола Комплет Мувла, Занаетчиски Украси

DEN 775.44

Тековен
Во магацинот.

РОМАНТИЧНИ ДИЗАЈН : Печатени со исклучителна писма, создавање и слатка романтична атмосфера.Парична казна дизајн и јасни детали направи вашиот работи живописни и жив.РАЗНИ АПЛИКАЦИИ : На волнени топката силиконски калапи може да се користи за рачно изработени свеќа одлуки, восок, ароматерапијата сапун, бања бомба, смола украси одлуки, уметнички занаети итн.ЛЕСНО ДА се ОСЛОБОДИТЕ : Мека и еластична силикони, едноставно за да се извади на готови производи.По употреба, само исплакнете 3 D зголеми топката силиконски калап со вода.Заштеда на време и енергија.МЕК МАТЕРИЈАЛ : Овие рачно изработени силиконски калапи се направени од премија на силиконски материјал, флексибилни и обновливи, трајни да ви послужи за долго време; машина за миење садови безбедно.УБАВ ПОДАРОК : Можете да се изразуваат љубов, со тоа што DIY подароци за Денот на Вљубените, свадба забава, роденден, и така натаму.Што е убав подарок за пријателите и семејството кои сакаат правење DIY занаети.

Параметри на производот