.

Cy3Lf 1.2 Литри Светло Должност Wastebasket Ѓубре Кеси, Јасно, 100 Брои/ 2 Ролни

Cy3Lf 1.2 Литри Светло Должност Wastebasket Ѓубре Кеси, Јасно, 100 Брои/ 2 Ролни

DEN 286.32

Тековен
Во магацинот.

17.7"L x 17.7"W , јасно, 100 точки, 2 ролни(50 брои/ roll), не-мирис.Се применува за дијаметар може да≤11" и длабочина≤11".Лесно да се укине и да се носи.Одговара за мали ѓубре, Кујна, Бања и Спална соба Ѓубре.Идеален за лесни ѓубре каде тешки торба е непотребно.Име : 1.2 Литри Мали Кеси Ѓубре Големина : 17.7"L x 17.7"W , јасно, 100 точки, 2 ролни(50 брои/ roll), не-мирис Опис : се Применува за дијаметар може да≤11" и длабочина≤11" Лесно да се укине и да се носи,течење доказ.Се применува за бебе пелена отпад, канцеларија, спална соба, бања, дневна соба.

Параметри на производот