.

Денот на вљубените Црвено Срце Дрво Здолниште, Дрво Мат Покритие за Празнична Празник Партија Дома Декорација, 47.2x47.2in

Денот на вљубените Црвено Срце Дрво Здолниште, Дрво Мат Покритие за Празнична Празник Партија Дома Декорација,

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме изберете вистинската големина за вашата дрво здолниште.Како што dinning соба, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет, за статистика, и др.Материјал - Нашето дрво здолништа се направени од полиестер со кадифе, удобно рака допир носи топол празнична се чувствуваат до вашиот одмор оркестарот. 2 : Мерење на растојание околу вашиот одмор на дрво за да бидете сигурни дека областите може да се tiled со дрво здолниште на вашата избрана големина.Дијаметар - Мала Дрво Здолниште мерки 90cm/35.

Параметри на производот