.

2-во-1 Кујнски Мијалник Caddy Сунѓерот Носителот + Јадење Држач, Четка, Потоне Сунѓерот Организатор Кошница Багажник, од Нерѓосувачки Челик SUS304 - Црна

2-во-1 Кујнски Мијалник Caddy Сунѓерот Носителот + Јадење Држач, Четка, Потоне Сунѓерот Организатор Кошница

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

✅ Нови Кука Дизајн - На јадицата тип потоне caddy е најдобар избор за двојно тоне во кујната.Тоа е здрав, лесно да се движите, еднократно, а може да се носат потешки тежина од вшмукување чаша потоне caddy. ✅ Високо-Квалитетни и Издржливи - Ова потоне caddy направен од дебела нерѓосувачки челик SUS304 (со еколошки бои), постабилна и издржливи, отпорно на гребење. ✅ Брзо Сушење - кујнски мијалник caddy може да се користи за да се вклопи 1 сунѓерот и 1 четка, Оваа топка дизајн им овозможува на водата да истекува брзо и лесно да се чисти и се грижи за. ✅ Вид Потсетам - Двојно тоне со партиција ширина помала од 1.49 во (3.78 cm) се применуваат, ве молиме внимателно да се измери партиција ширина на вашиот мијалник пред купување. ✅ Идеалната Големина за Повеќето Сунѓерот и Четка:L : 7.09", W : 2.76", H : 2.95.", Тежина : 6.77 оз(192g).Ако не сте задоволни од било која причина со вашиот производ, само нас контакт и ние ќе го замени производот или да го вратат вашата нарачка, без прашања праша, Ние секогаш се грижи за вас.

Параметри на производот