.

Moen 5886CH Aspen Рака Крпа Прстен, Хром

Moen 5886CH Aspen Рака Крпа Прстен, Хром

DEN 252.00

Тековен
Во магацинот.

Сокриени шраф за монтирање.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Капење на бебето.Prepping за семејни вечери.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Лесно да се чисти со мека влажна крпа.Сокриени шраф за монтирање.Светол, високо рефлективна, кул сива металик изглед.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.

Параметри на производот