.

PJDDP Сирена Куче Живот Костум за Мали, Средни и Големи Кучиња,Домашни миленици Ripstop Floatation Живот Lifesaver Вест Безбедност Вест за Базен,Плажа,Пловењето со Супериорен Плов

PJDDP Сирена Куче Живот Костум за Мали, Средни и Големи Кучиња,Домашни миленици Ripstop Floatation Живот Lifesaver

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

6",М-Назад Должина : 13.Ако имате стари лица pooch или куче со други заеднички проблеми, како што се артритис или хип dysplasia, тоа ќе биде многу полесно да им се помогне во нивниот хидротерапија, ако тие се носи животот вест.Бојата може да постои разлика помеѓу различни компјутерски монитори, специфични ве молиме во вид преовладува.→Дршката дизајн на куче костим за капење е изградена за да додадете сила и издржливост за влечење кучиња излезе од водата.1", Вратот Дебелина : 8.8", Вратот Дебелина : 22.Ве молиме одлучете големината врз основа на градите дебелина, потоа вратот дебелина.4"XL-Назад Должина : 17.Рачка на врвот за брзо и лесно грабање.5"L-Назад Должина : 15.→Домашно милениче безбедноста preserver е опремен со висок квалитет лесно-го зграби работи, брзо ослободување токи, и извонредна флотација.Ефективно го задржува вашето куче безбедно кога се забавувате во водата. [Обезбеди Хидротерапија]куче живот јакна е одлична опција ако имате pooch дека е малку skittish случува во водата.2", Вратот Дебелина : 14. [Прилагодливи и Безбедноста]Прилагодливи појас и брзо ослободување токи направи вашето куче се вклопи удобно, лесно да се стави на и полетување.[Уникатен Сирена Дизајн]Овој живот јакна комбинира со стилски елементи, со премиум материјали и разиграни модели.Тешки-должност Д-прстен Кука е совршен за куче поводник. [Ripstop & Издржлив Материјал]куче живот јакна изработена од високо квалитетен полиестер и најлон, обрабени со лесни и дише бисер памук пена,нуди максимална удобност и безбедност за кучиња.6", Градите Дебелина : 14.

Параметри на производот