.

OJM Пилатес Прстен-14 инчен Двојна Дршка на Менувачот,Јога Фитнес Круг,Вежбање Нераскинливо Магичен Круг,Телото Ѕвони Домашниот Тренингот за Тонирање и Фитнес Бутов?

OJM Пилатес Прстен-14 инчен Двојна Дршка на Менувачот,Јога Фитнес Круг,Вежбање Нераскинливо Магичен Круг,Телото

DEN 686.40

Тековен
Во магацинот.

Вие исто така добивате БЕСПЛАТЕН пристап на како-да наставни содржини, почнувајќи со три брзи вежби за да се започне веднаш.Уживајте години на употреба.НИЕ НУДИМЕ РИЗИК, ПОДОБРО ОТКОЛКУ ПАРИ ГАРАНЦИЈА Ние?повторно, така среќни со нашите квалитет, кои треба да го вашиот Магичен Круг пауза, ние ќе ви даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА И НОВ ЕДЕН ЗА СЛОБОДЕН за прв 90 дена од денот на употреба!Што чекаш ?Исполнат тие фитнес цели за помалку од цената на ЕДЕН месец во салата и ќе можат да ја имаат оваа револуционерна Пилатес Кругот на фирмата оние тврдоглави области & пресилвам вашето сила & мобилност.Со влага отпорни поместена костец на двете внатре и надвор вие сте слободни да истражуваат различни вежби со различен интензитет.

Параметри на производот