.

Пластични Washboard Перење Одбор, Апарати За Миење На Рацете Одбор, Рачно Перење Облека Алатка, Рачно Перење Облека Cleaning Tool

Пластични Washboard Перење Одбор, Апарати За Миење На Рацете Одбор, Рачно Перење Облека Алатка, Рачно Перење

DEN 388.32

Тековен
Во магацинот.

❤【Сцена】 : Светла боја, дизајн, го направат вашиот живот полн со забава и креативност.Тоа може да биде дадена како подарок за вашите пријатели и семејство. ❤【Процес】 : На washboard донесува пренослив дизајн за лесно движење и високо-квалитетни и безбедни ЈП материјал, дебела и не се лизга, високата цврстина и отпорност на триење. ❤【Карактеристики】 : Чистење и миење на мали парчиња на облека е повеќе ефикасен од машини за перење во laundromats.Тоа може да заштедите вода без употреба на електрична енергија и заштеда на време. ❤【Апликација】 : Тоа може да се користи како подарок за вашите пријатели и семејство.Светло за перење (долна облека, чорапи, мали маици) е многу погоден за перење работи што не сакате да се мијат во нормален машина за перење. ❤【Големина】 : 17.7 инчи * 7.8 инчи.Брановидна триење површина е светлина и тешки, и нежно на облека.Опис : пренослив дизајн на washboard е лесно да се движите, дебела и не се лизга, со висока цврстина.Тоа ќе не боли вашите раце за време на чистење, заштеда на време и напор.Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.

Параметри на производот